VMBO Basisberoepsgerichte leerweg 2020-2022
Suzanne Anker, WADDINXVEEN
Isa Bakhuijzen, WADDINXVEEN
Sifra Bakker, GOUDA
Maarte Barnhoorn, KATWIJK
Carolina Bart, NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL
Marcia de Bie, GOUDA
Joanne Bos, RIJNSATERWOUDE
Joost Bremmer, BENTHUIZEN
Naomi Broekhoff, BODEGRAVEN
Rosalien Demoed, ALPHEN AAN DEN RIJN
Arjan Doornenbal, HARMELEN
Louise Draijer, GOUDERAK
Thijs van Dreven, CAPELLE AAN DEN IJSSEL
HenriŽtte van Duijn, KATWIJK
Gerson van Erkel, SCHOONHOVEN
Yannick van Es, LEIDERDORP
Reinier van Gelder, KRIMPEN AAN DE LEK
Robin 't Gilde, HOOFDDORP
Anissa Gjema, MOERKAPELLE
Sander Graveland, BERGAMBACHT
Jasper Groenendijk, CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Kees Guijt, KATWIJK
Julian de Haan, CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Anton Heemskerk, LEIDERDORP
Bas van Herk, BERKENWOUDE
Marten Hofman, WADDINXVEEN
Marius Hogendoorn, WAARDER
Teunis-Jan Hogendoorn, WAARDER
Noa de Jong, OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
Imme van der Knijff, WADDINXVEEN
Joas Koppejan, BENTHUIZEN
Meike van Kreuningen, WILNIS
Mees Kroon, NIEUWKOOP
Corina van de Lagemaat, GOUDA
Martijn Langelaar, UDDEL
Rebekka Leeflang, MONTFOORT
Suad MaHamud, WADDINXVEEN
JoŽlle Markus, GOUDERAK
Sierra de Mooij, RIJNSBURG
Anouk Mouthaan, BODEGRAVEN
Manon Mouthaan, BODEGRAVEN
Elise van Nieuwkoop, NIEUWKOOP
Esther van Nieuwkoop, NIEUWKOOP
Elise Ouwehand, KATWIJK
Linda de Pater, STOLWIJK
Catharina van der Plas, VALKENBURG
Naomi Rademaker, BERKENWOUDE
Michelle Reijerkerk, LISSE
Jamely Reurink, BERGAMBACHT
Kirsten Rijfers, NIEUWKOOP
Thorin Romeijn, BERGSCHENHOEK
Marit de Ruijter, OUDEWATER
Elise de Ruiter, WADDINXVEEN
Swen van der Schans, KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Filip Simeunovic, GOUDA
Esther Slappendel, WADDINXVEEN
Jort Smit, SCHOONHOVEN
Willem Snoei, OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
Job van der Spek, MOERKAPELLE
Matthias van Staveren, ALPHEN AAN DEN RIJN
Steven Verdouw, GOUDA
Jacco Verschuure, BODEGRAVEN
Rick van Waaij, BENTHUIZEN
Thijs de Waard, CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Anne-Ruth Wijland, CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Rick van der Wind, LINSCHOTEN
Marieke van Zijverden, GOUDA